O nás

Vítejte v Květinovém studiu Jana v krásném městě Děčín! Již několik let se s láskou věnujeme umění květinářství. Naše vášeň pro květiny a krásu přírody nás motivovala k tomu, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší z květinového světa.

Naše historie

Historie našeho květinového studia sahá až do roku 2014, kdy jsme poprvé otevřeli naše dveře pro milovníky květin v Děčíně a okolí. Od té doby jsme pracovali neustále na rozšiřování naší nabídky a zlepšování našich služeb. Jsme hrdí na to, že jsme se stali důvěryhodným a osvědčeným jménem ve světě květinářství v našem regionu.

Naše služby

V Květinovém studiu Jana vám přinášíme radost a krásu květin denně. Doručujeme květiny v Děčíně a okolí každý pracovní den a dokonce i v sobotu dopoledne. Naše vášnivé květinářky pečlivě vybírají ty nejčerstvější a nejkrásnější květiny, abychom vám mohli nabídnout výjimečný zážitek.

Specializace na svatební a smuteční květiny

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí důležitých okamžiků vašeho života. Dlouhodobě se specializujeme na vázání svatebních a smutečních květin. Pro svatební den vám můžeme vytvořit romantické a elegantní květinové kompozice, které doplní vaši svatební atmosféru. V těžkých chvílích smutku vám stojíme po boku a připravíme důstojné smuteční květiny pro vaši poslední rozloučení.

Naše provozovny

Pro větší pohodlí našich zákazníků máme dvě provozovny v Děčíně, a to na obou stranách Labe. Díky tomu jsme schopni pokrýt celý městský region a poskytovat naše květinové služby širokému spektru zákazníků.

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás, abychom vám přinesli krásu květin a pomohli vám vyjádřit své city a emoce skrze květinové dary. Pokud máte dotazy, přání nebo potřebujete poradit s výběrem květin, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás každý den, abychom vám pomohli udělat váš den nebo událost ještě krásnější.

Děkujeme vám za vaši podporu a za to, že nám dovolujete být součástí vašich životních okamžiků. Jsme Květinové studio Jana a jsme zde pro vás s láskou a vášní pro květiny.

o_nas.jpg
© 2017 Květinové studio Jana | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.